Podrobný popis aktivit

150 Kč
Měření tělesného složení

Zvážení s analýzou aktivní tělesné hmoty, vody a tělesného tuku s vytištěním výsledků a odesláním na emailovou adresu.

190 Kč
Měření tělesného složení s interpretací

Zvážení s analýzou aktivní tělesné hmoty, vody a tělesného tuku s vytištěním výsledku a odesláním na emailovou adresu + interpretace výsledku, vysvětlení základních pojmů, význam jednotlivých složek.

290 Kč
Konzultace jídelníčku a životního stylu

Zhodnocení jídelníčku event. vysvětlení možností snižování hmotnosti v praxi. S návrhem optimální metody s ohledem na časové možnosti atd., návrh změn. (30 min.)

490 Kč
Konzultace se změřením + interpretací

Změření tělesného složení s rozborem přineseného jídelníčku event. zavedení monitoringu jídla a pohybové aktivity s návrhem dlouhodobého programu. V případě vstupu do tříměsíčního programu sleva 500 Kč (počítá se jako první návštěva) (45–60 min.)

200 Kč
Zavedení a propojení ČAS PRO ZDRAVÍ

Zavedení monitoringu jídelníčku na www.casprozdravi.cz, propojení s mentoringem kroků (google fit, applehealth, garmin, fitbit, XAOMi a další). Může být i součástí 3měsíčních programů nebo konzultace se změřením + interpretací. (30 min.)

1 200 Kč
Nepřímá kalorimetrie

Měření klidového energetického výdeje pomocí analýzy vydechovaných plynů. Slouží k určení základní energetické potřeby, hodnocení adaptace na redukční diety.
Místo: ORP – Pod Juliskou 1805/4, 160 00 Praha 6-Dejvice – Čt dopoledne

200 Kč
Zapůjčení náramku

Zapůjčení náramku pro monitoring pohybové aktivity, který lze propojit s www.casprozdravi.cz na 1 měsíc.

Tříměsíční program

Tříměsíční program s možností on-line monitoringu jídelníčku a komentářů za využití www.casprozdravi.cz. 6 osobních návštěv v průběhu 3 měsíců + on-line kontroly.

Objednat